Sylwetka jak klepsydra i talia osy

Każda kobieta marzy o smukłej sylwetce, cienkiej talii i płaskim brzuchu. Pożądanym standardem jest klepsydra. Nawet wyczerpująca dieta i długie treningi nie zawsze mogą przynieść odpowiedni efekt. Panie, które nie mają tyle szczęścia, nie powinny załamywać rąk. Istnieje skuteczny sposób. Na imię ma gorset.

Współczesne półgorsety to nie tylko bielizna, która wyszczupla. Dzięki gorsetom nie tylko wizualnie modeluje się talia, ale wpływa także na tłuszcz, który osadza się na brzuchu i boczkach.

Kobiety, które noszą półgorset wyszczuplający, z pewnością są świadome jego zalet. W przeciwnym razie nie byłoby sensu go nosić.

Konstrukcja gorsetu zawiera gęstą tkaninę, elementy z tworzywa sztucznego i metalu, aby zapewnić maksymalne napięcie. Dzięki temu modeluje się piękna sylwetka.

Gorsety odchudzające dzieli się na kilka grup w zależności od projektu, materiału i innych czynników.

a) Gorset lateksowy wykonany z lateksu jest specjalnie zaprojektowane do odchudzania. Gorset lateksowy ma trzy warstwy. Zewnętrzna zawiera elastan, aby zapobiec deformacji pasa. Środkowa warstwa to lateks. Wewnętrzna warstwa, która styka się ze skórą, wykonana jest z bawełny.

b) Gorset sportowy wykonany z elastycznego lateksu, który nie utrudnia ruchu, co jest ważne podczas aktywnego treningu. Początkowo noszony tylko przez 30 minut ze stopniowym wydłużeniem czasu noszenia do kilku godzin. Należy zwiększać napięcie gorsetu, aż do wartości ostatecznej.

c) Gorset w formie podkoszulki. Ta odmiana nie tylko skutecznie zwalcza złogi tłuszczu, ale także koryguje postawę, zapewniając idealną sylwetkę. Mocno przylega do ciała, nie przesuwając się podczas ruchu. W tych modelach stosuje się długie lub krótkie rękawy.

d) Biustonosz półgorset. Zabudowuje biust i okolicę utrzymując tkanki na miejscu i nie pozwalając im sie przemieszczać tak, by się nie wylewały spod ubioru. Stosowany w sytuacjach kiedy obwód w pasie jest właściwych rozmiarów.

Zwykły gorset to nic innego jak kawałek odzieży, który ma na celu korygowanie sylwetki. Wybierając gorset, ważne jest, aby przyjąć pewne wymagania jako podstawę:
– wybierając rozmiary, należy wziąć pod uwagę zakres korekcji obwodu do maksymalnej wartości 15 cm w;
– należy uważać na materiał, który powinien być miękki i elastyczny;
– metalowe i plastikowe wkładki nie powinny wybrzuszać się i naciskać na skórę;

Pamiętaj, aby najpierw go wypróbować. Produkt powinien zapewniać komfort, Dobrze leżeć na sylwetce, nie ograniczać ruchów, być wygodnym w noszeniu i nie powodować bólu.

Jeśli gorset jest noszony dość długo, możliwe jest podrażnienie skóry. Jeśli gorset będzie użytkowany niewłaściwie może dojść do przemieszczenia narządów wewnętrznych.

W rezultacie można się narazić na poważne kłopoty w obrębie układu płciowo-moczowego i naruszenia na przykład cyklu miesiączkowego.
Jeśli podsumujemy wszystko, co zostało powiedziane w tym, to gorset z pewnością nie jest sposobem na utratę tkanki tłuszczowej z brzucha i boków. Bardziej poprawne byłoby sklasyfikowanie go jako dodatkowy sposób na osiągnięcie wyniku. Dzięki niektórym modelom gorsetów następuje korekta postawy.

Więcej informacji na https://e-marilyn.pl/

Give a Comment