Doradztwo kredytowe dla osób fizycznych, firm i spółek

Kredyty są popularnymi produktami bankowymi, które pozwalają zrealizować różne inwestycje, zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom. Na rynku można jednak znaleźć całą masę różnych ofert banków i instytucji pozabankowych, dlatego znalezienie odpowiedniej stanowi nie lada wyzwanie dla osoby, która nie jest zaznajomiona z tematem kredytów i dotyczących ich przepisów prawa. Z tego powodu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, którą oferują doświadczeni doradcy kredytowi. Zaoszczędź swój czas!

Pośrednictwo kredytowe
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kredytu bez ZUS i US..
Kredyt bez ZUS i US

Profesjonalne doradztwo kredytowe

Profesjonalne doradztwo kredytowe polega przede wszystkim na znalezieniu odpowiedniej oferty, która spełni oczekiwania i potrzeby osoby czy firmy. Współpraca ze specjalistami z tej branży pozwala na szybkie odnalezienie produktu bankowego (lub pozabankowy) o preferowanych zasadach, okresie kredytowania, wysokości rat i oprocentowania, a także sumie kredytu. Doradcy współpracują z wieloma bankami i instytucjami pozabankowymi, dzięki czemu dobrze znają poszczególne oferty kredytów, mogą też wytłumaczyć niejasne zagadnienia prawne.

Pośrednictwo kredytowe - oferta

Współpraca z doradcą kredytowym jest bardzo komfortowa. Po pierwsze klient nie musi samodzielnie wyszukiwać poszczególnych ofert. Ekspert nie skusi się także sloganami, których tłem mogą być tzw. kruczki w umowach. Wszystkie dokumenty są dokładnie sprawdzane. Specjalista pośredniczy również w podpisaniu umowy, dzięki czemu pieniądze trafiają do klienta stosunkowo szybko. Po omówieniu i zaakceptowaniu konkretnej oferty, pośrednik pomaga w skompletowaniu potrzebnych dokumentów i przesyła je do konkretnej instytucji.

Pomoc w pozyskaniu kredytu - kto może skorzystać?

Z pomocy w pozyskaniu kredytu może skorzystać praktycznie każda osoba powyżej 18 roku życia oraz przedsiębiorstwo, którego staż przekracza 12 miesięcy. Co istotne, eksperci mogą znaleźć odpowiednie produkty także w sytuacjach zalegania z płatnościami do ZUS i US, niskim scoringiem czy brakiem zdolności kredytowej (ocenionej przez bank klienta). To kompleksowa oferta, dzięki której można mieć pewność szybkiego i prostego podpisania umowy. Doradcy najczęściej pomagają w uzyskaniu kredytu gotówkowego, ale też konsolidacyjnego czy przeznaczonego dla firm i przedsiębiorstw.